Érezd magad jól és dolgozz profin!
Csatlakozz az ESZTOM csapatához!

hirdetesi kep

Miért dolgoznál épp velünk?

  1. Támogató közeg
    Folyamatos szakmai (és emberi) támogatást nyújtunk: Működő brainstormingokkal, rengeteg szakmai folyóirattal és valódi csapatmunkával.

  2. Színes ügyfélkör
    Több mint 300 cég. Színes ügyfélkör, változatos szakmai kihívások. A ZRT-től az EV-ig mindenféle megbízót megtalálsz nálunk.

  3. Változatos feladatok
    A begyűjtéstől a kommunikáción keresztül egészen a beszámoló összeállításáig tart a munkád, végigviheted a teljes folyamatot.

Nyitott munkakör: mérlegképes könyvelő és bérszámfejtő

Miért fontos ez a munkakör?

Kb 30 ügyfelünk vállalkozása, és megélhetése függ majd attól, hogy milyen minőségben végzed a munkád. Igazi kulcspozíció, önálló ügyfélkörrel, nagy felelősséggel.

Jövőképünk: stabilitás és fejlődés

Hiszünk a hosszútávú kapcsolatokban, legyen szó magánéletről, ügyfélkapcsolatokról vagy a munkatársainkról. Ha stabil helyet keresel, ahol a szakmai kihívásokra koncentrálhatsz a multis szamárlétra megmászása helyett, akkor jó helyen kopogtatsz.

Ideális jelentkező vagy, ha

  • Minimum 3 éves tapasztalat van a hátad mögött

  • Szeretsz törődni ügyfeleiddel és kollégáiddal

  • Már most is profi vagy, de szívesen tanulsz

  • Ha valamit nem tudsz, megkérdezed, megtanulod

  • Szeretsz nevetni is, de azért maximálisan tiszteled a határidőket

  • Nem csak az életrajzodat szeretnéd színesíteni, hanem a végleges munkahelyed keresed

Mitől jó szerintünk egy munkahelyi csapat?

  • Vidám, fiatalos, humoros, lendületes

  • Egymást segítő lelkileg és szakmailag is

  • Elmondhatjuk, hogy barátok is vagyunk

Fontos Neked az, hogy:

  • Kérdezhess?

  • A vezetőség partnerként kezeljen?

  • Önállóan dolgozhass?

Ne gondolkodj tovább!